• Ubezpieczenie

• SPRAWOZDANIE PRZEWODNICZĄCEJ RADY RODZICÓW

o wyborze firmy ubezpieczeniowej

Wybory firmy ubezpieczeniowej z dnia 31 sierpnia 2017

Na spotkaniu prezydium Rady Rodziców i przedstawicieli szkoły, zostały przedstawione oferty następujących firm, tj. PZU, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW), AXA promowaną przez Kancelarię Prawno-Finansową "Temidas", Gothaer oraz InterRisk, firmę promowaną przez kilka różnych multiagencji ubezpieczeniowych, tj. Centrum Polis z Konina, ERS, Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych Gołębiewska i Inter Broker. Po dokładnym przeanalizowaniu tych ofert, zdecydowano o wyborze Kancelarii Finansowo-Prawnej "Temidas", reprezentującej firmę AXA, ubezpieczenie dla szkół – Bezpieczny.pl. Prezentacja ubezpieczenia Bezpieczny.pl wypadła najlepiej, poprzez profesjonalne przygotowanie, zestaw materiałów, wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania, a co najważniejsze – przy najniższej składce wariantu podstawowego, firma ma najwyższe kwoty zwrotu z ubezpieczenia, najszerszy wachlarz szkód i najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia. Procedury zgłaszania szkód są banalnie proste i natychmiast poddawane do analizy, dzięki czemu odszkodowania wypłacane są natychmiast. Wysokość składki 28,00 zł, suma ubezpieczenia 12.000,00 zł. Przedstawicielka firmy obiecała wsparcie i osobistą pomoc przy zgłaszaniu szkód.