• Drodzy Rodzice!

• Od 6 lutego 2023 r. rusza REKRUTACJA do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy na rok szkolny 2023/2024. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na szkolnej stronie internetowej:

lub w sekretariacie szkoły.

Wypełnione dokumenty można składać w sekretariacie szkoły do 24 lutego 2023r. (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 - 14:30)

• RODZINNE KOLĘDOWANIE

• Przed Rodzinnym Kolędowaniem został rozstrzygnięty konkurs, ogłoszony przez Radę Rodziców na stroik świąteczny. Wyróżnieni zostali: I Maja Klejna, II Igor Koziołek, III Kajetan Laskowski.

Pragniemy również poinformować, że oddział przedszkolny otrzymał czek od Rady Rodziców za zajęcie pierwszego miejsca w zbiórce wpłat na Radę Rodziców. Gratulujemy!

Rodzinne Kolędowanie rozpoczęło się jasełkami a następnie wystąpiły wszystkie klasy wyśpiewując pięknie przygotowane kolędy. Zaśpiewali fenomenalnie!

Tego dnia odwiedzili nas wspaniali goście: zastępca wójta gminy Lubicz p. Wojciech Rakowiecki, ksiądz proboszcz parafii pod wezwaniem św. Mikołaja: Karol Schmidt, Radna Rady Powiatu Toruńskiego p. Agnieszka Janiaczyk - Dąbrowska, przewodniczący Rady Gminy Lubicz p. Zbigniew Barcikowski, Prezes OSP p. Krzysztof Rybicki, prezydent Rotary Club Młyniec Drugi: p. Olaf Brymora, członek Rotary Club p. Ryszard Drzyzga, właściciel firmy Biernacki Spółki Komandytowej p. Piotr Biernacki, oraz nasz były nauczyciel religii i muzyki p. Tadeusz Krajewski. Wszyscy goście pomogli Mikołajowi wyposażyć paczki dla dzieci. 🙂.

Podczas Rodzinnego Kolędowania można było zakupić świąteczne stroiki, wykonane przez uczniów na warsztatach, które poprowadziła p. Mirosława Miętkiewicz - za co serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również p. Kamili Ziółkowskiej oraz naszym dwóm absolwentkom - Amelii i Dominice Ziółkowskim za sprawną sprzedaż wykonanych przez dzieci stroików.

W tym roku na Rodzinnym Kolędowaniu wszystkie dzieci otrzymały paczki od Mikołaja. Zaprosiła Go Rada Rodziców, a paczki pomogło Mu spakować wielu Pomocników Mikołaja. Było ich naprawdę dużo. Dziękujemy 😍