• MŁYNIECKIE TRADYCJE 2023

• A co jest najważniejsze na #MłynieckieTradycje2023 ?

Oczywiście!

Szatkowanie, ubijanie i doprawianie kapusty, żeby za jakiś czas zjeść surówkę z kiszonej kapusty własnoręcznie przygotowanej..

Popatrzcie z jakim zapałem mali i duzi przygotowywali kapustę wg dawnej receptury. Zabawy przy tym było co niemiara.

Nasz festyn to okazja do spotkań i rozmów. Odwiedziło nas wielu Absolwentów. Z rozrzewnieniem wspominali czasy w naszej szkole. Dziękujemy im za bezinteresowną pomoc przy sprzątaniu po festynie.

Można było wylicytować ciekawe vouchery  na domową drożdżówkę, a nawet sesję fotograficzną.

W imieniu całej społeczności szkolnej składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom i organizacjom zaangażowanym w przygotowanie #MłynieckieTradycje2023: Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoly, Uczniom, Absolwentom szkoły, Sołectwom, KGW, OSP, MPO, Lasom Państwowym oraz Sponsorom i zaprzyjaźnionym twórcom. Szczególne podziękowania kieruję do Prezydium Rady Rodzicow, które z ogromnym zaangażowaniem współpracowało ze mną oraz w/w osobami. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok na tym ciekawym, integrującym festynie, który jest tradycją naszej szkoły.

Mariola Marcinkowska

Dyrektor #SPMłyniec1.